Buitinių nuotekų tinklai

Buitinės nuotekos – tai kasdieninėje buityje, virtuvėje, vonioje, tualete ir kitose vietose nutekantis vanduo. Prie buitinių atliekų yra priskiriamas ir įvairių įmonių, organizacijų ar įstaigų darbuotojų naudojamas vanduo, skirtas buitinėms reikmėms patenkinti. Įprastai šis vanduo būna užterštas įvairiomis buitinėmis atliekomis, maisto likučiais, plovimo priemonėmis ir fekalijomis, todėl labai svarbu tinkamai įrengti ir sumontuoti visą sistemą, jog buitinių nuotekų tinklas sklandžiai veiktų, o svarbiausia nekenktų aplinkai ir žmogui. Nuotekų tinklas – yra labai svarbus inžinerinis mechanizmas. Panaudoto vandens nuvedimui vamzdžiais iš gyvenamųjų namų, komercinių pastatų į nuotekų valymo įrenginius naudojame ilgaamžes, kokybiškas ir sertifikuotas nuotekų tinklų sistemas bei žmogui ir aplinkai saugias medžiagas. Mes ne tik įrengiame buitinių ar pramoninių nuotekų tinklą, bet ir projektuojame. Apie tai daugiau skaitykite čia – projektavimas.

Lietaus nuotekų tinklai

Iškritus krituliams ar tirpstant sniegui ant stogų, šaligatvių, gatvių, aikščių ar kitų lygių, ar mažai laidžių objektų susidaro lietaus nuotekos. Norint, jog vanduo nesikauptų ir netvindytų namų rūsių, patalpų ar gatvių, nuotekų vandenį reikia greitai ir saugiai pašalinti iš gyvenvietės. Šiam tikslui įrengiame ir klojame lietaus nuotekų tinklus. Naudojame kokybiškus ir laiko patikrintus vamzdžius ir įrenginius, o darbus atlieka daugiametę patirtį sukaupę specialistai. Mūsų įmonė, ne tik įrengia ir montuoja lietaus nuotekų tinklus, tačiau juos ir projektuoja. Daugiau apie lietaus nuotekų tinklų projektavimą skaitykite čia – projektavimas.

Nuotekų valymo įrenginiai

Montuojant buitinių ir lietaus nuotekų tinklus, esame sukaupę daugiametę patirtį ir montuojant nuotekų valymo įrenginius. Mūsų specialistai gali sumontuoti nuotekų valymo įrenginį ne tik nuosavame name, bet ir daugiabutyje ar visoje gyvenvietėje. Dažniausiai žmonėms kyla daug klausimų dėl pačio įrenginio pasirinkimo, montavimo galimybių ir aišku, finansinės pusės. Todėl mūsų komanda yra visuomet pasiruošusi jus pakonsultuoti bei rasti geriausią sprendimą kainos ir kokybės atžvilgiu.

Taip pat žiūrėkite...

Turite klausimų ar reikalinga pagalba ? Mes pasiruošę jums padėti ! Kreipkitės, siųskite užklausą.

Susisiekite